header

Infrastruktura miejska

W 2018 roku zakończyliśmy prace przy renowacji Parku Grabek w Czeladzi. Wykonana została od nowa niecka stawu wraz ze sztucznymi rzekami i bagniskiem, źródlisko z obudową wypływu wody i dwoma kaskadami, wybudowaliśmy drewniane pomosty jak również zmodyfikowaliśmy istniejące ciągi piesze w parku. Cały teren został oświetlony i jest monitorowany. 

Zagospodarowaliśmy park o powierzchni ok. 8 ha, którego projekt powstał przy udziale mieszkańców Krakowa. W centralnej części parku powstał pawilon wielofunkcyjny będący miejscem spotkań dla mieszkańców. W przestrzeni parku nie zabrakło miejsc do relaksu i wypoczynku dla dorosłych oraz miejsc do zabawy dla dzieci. Dla tych ostatnich powstał wielopoziomowy plac zabaw. W części leśnej parku pojawiły się alejki spacerowe....

W roku 2016 zrewitalizowaliśmy teren wokół zalewu Bagry w Krakowie. Projekt realizowany był w ramach Budżetu Obywatelskiego miasta Krakowa i przewidywał m.in. remont alejek przy plaży oraz budowę promenady biegnącej wzdłuż brzegu zalewu. Zainstalowane zostało nowe oświetlenie i mała architektura.

W czerwcu 2018 zakończyliśmy "Zagospodarowanie Katowickiego Parku Leśnego". Wybudowaliśmy asfaltową rolkostradę oraz alejkę spacerową z nawierzchni mineralnej długości 2 km ciągnącą się wzdłuż lotniska Muchowiec. 

Zagospodarowaliśmy teren pomiędzy ul. Więźniów Oświęcimia, a ul. Obozową na os. Zasole w Oświęcimiu. W ramach inwestycji powstała m.in. ścieżka zdrowia, fontanna i siłownia zewnętrzna. Teren jest wyposażony w elementy małej architektury, monitoring oraz oświetlenie, a mieszkańcy zyskali ciekawe miejsce do wypoczynku.

W 2018 zmieniliśmy oblicze zalewu Chechło w Trzebini. W ramach rewitalizacji powstały nowe budynki, wybudowaliśmy miejsca parkingowe, drewniane pomosty a mieszkańcy będą mogli skorzystać ze ścieżki zdrowia z przyrządami do ćwiczeń oraz dwóch placów rekreacyjnych z urządzeniami do zabawy. Nie zabrakło również miejsc do aktywnego uprawiania sportów oraz grillowania. 

1 czerwca 2019 r. miało miejsce oficjalne otwarcie przebudowanego przez nas Parku Miejskiego w Wadowicach. Zadanie realizowane było w formule zaprojektuj i wybuduj pn. ,,Wrota Beskidu Małego – budowa i rozbudowa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej na terenie Parku Miejskiego w Wadowicach. W ramach inwestycji zrewitalizowaliśmy teren parku, wyremontowaliśmy alejki, muszlę koncertową, dawną harcówkę,

Trzy miesiące - tyle czasu potrzebowaliśmy aby całkowicie przebudować i zmienić oblicze Czeladzkiego amfiteatru w Parku Grabek. Wymieniliśmy kilka tysięcy m2 starej i zniszczonej nawierzchni, zamontowanych zostało ponad 300 szt modrzewiowych ławek bez oparć. Niszczejący murek został zastąpiony gabionami wypełnionymi kamieniem, a scena muszli zyskała nową nawierzchnię betonową. 

W dniach 12.07 - 31.11 2016 roku realizowaliśmy budowę największego ogrodu jordanowskiego w regionie. Powstał w Parku Kuronia w Kazimierzu Górniczym. Zajmuje powierzchnię 13 tys. metrów kwadratowych. Obiekt podzielono na kilka stref: dla małych dzieci,  średnich dzieci oraz dla tych dużych. [FILM Z REALIZACJI]

Roboty prowadzone od grudnia 2013 do maja 2014 Wykonanie robót budowlanych polegających na dokończeniu prac związanych z przebudową płyty Rynku Głównego w Oświęcimiu w ramach zadania inwestycyjnego "Przebudowa Rynku Głównego wraz z Infrastruktura". Zakres przedmiotu umowy obejmuje w szczególności wykonanie:

Dnia 30 sierpnia 2018 oficjalnie oddaliśmy do użytku kolejną zrealizowaną w tym roku inwestycję. Tym razem wybudowaliśmy w gminie Drwinia Miejsce Obsługi Rowerzystów. 

Oddaliśmy do użytku Eko Park w Żyrardowie! Projekt obejmował budowę dwóch boisk wielofunkcyjnych, siłowni zewnętrznej, placu do mini golfa, dużego linarium oraz placu zabaw. Ponadto wybudowaliśmy budynek sanitarny, teren uzbroiliśmy w oświetlenie oraz monitoring, powstała asfaltowa ścieżka łyżworolkowa, nowe chodniki oraz nasadziliśmy ponad 100 drzew. Dla najmłodszych została usypana specjalna górka wyposażona w zjeżdżalnie oraz 18 metrowe tunele.

W 2014 roku realizowaliśmy prace związane z realizacją inwestycji zagospodarowania terenu w pobliżu dawnego pałacu królewskiego w Łobzowie (Kraków). W ramach zadania zagospodarowany został teren WKS Wawel na potrzeby parku wraz z terenowymi urządzeniami sportowymi, boiskami, ścieżkami biegowymi, elementami siłowni zewnętrznej oraz małej architektury

Zadanie „ Przebudowa Placu Pokoju przy Al. Tysiąclecia w Oświęcimiu ”polegało na  stworzeniu reprezentacyjnego terenu zieleni publicznej urządzonej, na którym przewidziano nowy układ ścieżek, plac z zespołem fontann, nowe nasadzenia roślinne, oświetlenie, elementy małej architektury i obejmowało w szczególności wykonanie:

W dniu 26.06.2015 oddaliśmy do użytku kolejną naszą realizację a mianowicie "mini-arboretum wraz z parkiem sensorycznym dla osób niepełnosprawnych" w Bieruniu. W ramach prac związanych z realizacją ww. projektu zrealizowaliśmy:

Poddaliśmy generalnej przebudowie Skwer Walentego Fojkisa w Katowicach.  W ramach modernizacji wykonaliśmy nowe alejki z kostki brukowej, w parku pojawiło się oświetlenie oraz zamontowane zostały elementy małej architektury. Elementem dopełniającym całość inwestycji była zmieniona aranżacja zieleni wraz z nasadzeniami krzewów oraz kwiatów, dodatkowo w parku wykonaliśmy całkiem nową fontannę. 

Kolejna zakończona sukcesem inwestycja w 2018 roku to Zagospodarowanie Parku w Murckach dla Zakładu Zieleni Miejskiej w Katowicach. W ramach inwestycji została wybudowana droga w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Murckowieskiego - Rezerwatu Przyrody.