header

Firma KRISBUD działa w sektorze budownictwa infrastruktury miejskiej oraz sportowej. Jak również budownictwa ogólnego, mieszkaniowego, przemysłowego i drogowego. Istniejemy i działamy na rynku nieprzerwanie od kilkunastu lat w tym czasie zrealizowaliśmy ponad 200 różnorodnych inwestycji na łączną kwotę przekraczającą 150 mln zł.

Obecnie nasze działania koncentrują się na budownictwie szeroko rozumianej infrastruktury miejskiej , przebudowie, rewitalizacji przestrzeni publicznej w tym budowie obiektów sportowych i boisk. Nasze działania skupiamy na terenie województwa małopolskiego i śląskiego lecz możemy się pochwalić realizacjami w całej Polsce jak również poza granicami kraju.

Nasza firma jest również propagatorem budownictwa ekologicznego z gliny niewypalanej. Organizujemy szkolenia teoretyczne i praktyczne związane z budową domów w tej technologii. Więcej informacji o naszej działalności znajdą Państwo w zakładce OFERTA.

01Rok 1997 – powstaje Firma Budowlana KRISBUD założona przez mgr inż. Krzysztof Głuch która jest kontynuatorką firmy EKODOM S.C powstałej w 1992r.

02W kwietniu 2005 roku powstała firma prawa handlowego KRISBUD Sp Z.O.O

03W 2007 roku firma KRISBUD otrzymała nagrodę przedsiębiorca roku 2006.

04W styczniu 2007 została powołana spółka złożona z kilkunastu firm założycielskich pod nazwą PGB POŁUDNIE Sp Z.O.O

05W 2019 powstaje KRISBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, której komplementariuszem jest Krisbud Sp. z o.o.

1. mgr inż. Krzysztof Głuch - Prezes Zarządu
2. Elżbieta Głuch - Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy
3. inż. Paweł Gębala - Członek Zarządu, Dyrektor ds. Realizacji Kontraktów
4. mgr inż. Łukasz Głuch - Członek Zarządu, Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju
5. Natalia Bogacka - Członek Zarządu, Dyrektor ds. Administracyjnych

Wyróżnienia

list-diamenty-forbesa2017_01
gepard2016
Kryształy Przetargów Publicznych 2016
mecenas
Diamenty Forbes 2015
sak1
Gepard Biznesu 2015
Gepard Biznesu 2013
facebook_page_plugin